Preskočiť na obsah
Vitalii Bon

Stavebníctvo

Vitalii Bon

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Bunkovce
Od roku
2023
IČO
55 612 407

Vitalii Bon

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 44 Bunkovce
Na trhu od
16. augusta 2023
IČO
55 612 407
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

3
roky na trhu
2023
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Vitalii Bon

Vitalii Bon – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Bunkovce. Podniká od 16. augusta 2023.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad maloobchod a veľkoobchod, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
Vitalii Bon
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
55 612 407
Dátum vzniku
16. augusta 2023
Miesto podnikania
072 44 Bunkovce
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-31165
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Vitalii Bon zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Vitalii Bon?

Miesto podnikania je v obci 072 44 Bunkovce.

Čím sa Vitalii Bon zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Aké je IČO – Vitalii Bon?

IČO je 55 612 407.

Odkedy podniká Vitalii Bon?

Podnikanie začalo 16. augusta 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Vitalii Bon podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese vitalii-bon.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.